Preparat w tabletkach z borówki na oczy

Preparat z borówki czernicy – zadbaj o swój wzrok

Tabletki na oczy z borówką czernicą albo spożywanie czarnych jagód to jeden z najlepszych sposobów na poprawienie jakości widzenia. Borówka czernica, czyli inaczej mówiąc czarna jagoda zawiera antocyjany, których prozdrowotne właściwości ceni się od setek lat. Mimo to wciąż dowiadujemy się o korzyściach, jakie niesie za sobą spożywanie tych owoców, a także stworzonych na ich bazie suplementów diety. Szczególnie cenne są właściwości borówki sprzyjające zachowaniu dobrego wzroku: wyciąg z owocu poprawia mikrokrążenie w gałce ocznej i ostrość widzenia.

Preparaty z borówki czernicy poprawiają ostrość obrazu i jakość widzenia kolorów, a także chronią oko przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz promieniowania ultrafioletowego. Warto dodać, iż ostrość widzenia poprawia się także w ciemności. Cenny skład owoców jagody to niezastąpione źródło zdrowia nie tylko oczu, ale i całego organizmu. W suplementach diety Klarin® znajdziecie wszystko to, co w tych niepozornych owocach najcenniejsze.

Borówka – by widzieć lepiej

Dieta bogata w owoce borówki czernicy sprzyja zachowaniu zdrowego wzroku. Niestety ograniczona dostępność jagód sprawia, że nie jemy ich tak często, jak byłoby to wskazane. Zwłaszcza sezonowo powinniśmy wspierać się zatem tabletkami z borówki na oczy. W suplementach Klarin® zawarliśmy całe bogactwo witamin i polifenoli, a ilość substancji aktywnej w tabletce odpowiada sporej ilości świeżego owocu. Zaletą preparatów Klarin® jest także wygoda ich stosowania ułatwiająca regularne stosowanie – bo tylko dzięki konsekwentnemu suplementowaniu borówki na wzrok możemy osiągnąć optymalne rezultaty.

Cztery z pięciu preparatów Klarin® zawierają w swym składzie ekstrakt z borówki czernicy. Dodatkowo zawierają witaminy i mikroelementy, które kompleksowo dbają o oczy. Aby wybrać właściwy preparat, warto sięgnąć do informacji, które udostępniliśmy na naszej stronie internetowej. Są tam wyczerpujące informacje na temat składników suplementu i ich ilości w dziennej porcji spożycia. Każdy znajdzie tu produkt odpowiedni dla siebie i uwzględniający indywidualne zapotrzebowanie. Klarin® Junior to tabletki na oczy z borówką zalecane dzieciom już powyżej 6 roku życia.

Preparaty z borówki czernicy to bogactwo antocyjanów – poznaj ich właściwości

W prewencji, a także leczeniu zaburzeń dotyczących wzroku kluczowe znaczenie mają antocyjany zawarte w owocach czarnych jagód. Konsekwentnie stosowana borówka na wzrok pozwala zachować klarowność widzenia i, obok luteiny, korzystnie wpływa na funkcjonowanie plamki żółtej. To właśnie zmiany w obrębie plamki żółtej, jak również katarakta są najczęściej występującymi chorobami wzroku u osób starszych. Borówka pomaga ponadto zapobiega chorobom rogówki. Stosowanie preparatów z borówki czernicy ważne jest już od wieku dziecięcego – zadbajmy o wzrok naszych pociech. Klarin® Junior to 10 mg ekstraktu z owoców w dziennej porcji, z czego 2,5 mg stanowią antocyjany.

W klasycznym preparacie Klarin® znajdziemy 600 mg sproszkowanych owoców, w suplemencie diety Klarin® Aktiv 500 mg oraz 80 mg ekstraktu, zaś Klarin® Perfekt zawiera 50 mg wyciągu z borówki czernicy, z czego 12,5 mg to antocyjany. W dziennej porcji tabletek na oczy z borówką Klarin® Quattro mamy 100 mg ekstraktu z tych owoców. Różnice w zawartości jagód w oferowanych suplementach diety wynikają z optymalizacji preparatów pod kątem pozostałych składników, jak również z różnego zapotrzebowania na ten składnik. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą suplementów Klarin®, których dokładne opisy zamieściliśmy na stronie.

Tabletki z borówki czernicy na oczy ochronią organizm przed wolnymi rodnikami

Borówka na wzrok ma wiele zalet, między innymi – ochrona przed wolnymi rodnikami. Przyjmując preparaty zawierające w swym składzie wyciąg z tego właśnie owocu, dbamy o zdrowie całego organizmu, nie tylko oczu. Nie każdy wie, iż jagody czarne obniżają cukier we krwi, uszczelniają naczynia krwionośne, a także mają działanie przeciwbiegunkowe. Borówkę docenia się ponadto za działanie bakteriobójcze przeciwzapalne oraz przeciwwrzodowe. Korzystając z suplementów diety na wzrok, dostarczamy równocześnie dobroczynnych składników, których trudno szukać gdzie indziej.

Tabletki z borówki na oczy Klarin® to dobry wybór ze względu na kompleksowy dobór składników aktywnych. Zapraszamy do skorzystania z informacji dotyczących zapobiegania chorobom wzroku, jakie zamieściliśmy na naszej stronie, a także do zapoznania się z ofertą suplementów diety Klarin®. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania bądź wątpliwości, zawsze służymy pomocą.

Masz pytania? Pisz!