Klarin Aktiv

/w nowym opakowaniu/

Dla kogo:
Przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany
z borówki czernicy, luteinę, zeaksantynę, witaminę A, witaminę E i witaminę C.

Składniki:
sproszkowane owoce borówki czernicy, ekstrakt z owoców borówki czernicy, kwas L-askorbinowy, skrobia ziemniaczana, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), octan DL-alfa-tokoferylu, ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej (źródło luteiny i zeaksantyny), nośnik (poliwinylopirolidon), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), octan retinylu.

Porcja dzienna (2 tabletki) zawiera:

Sproszkowane owoce borówki czernicy

 

500 mg
ekstrakt z owoców borówki czernicy,
w tym antocyjany
80 mg
20 mg
witamina C 80 mg 100% RWS*
Ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej,
w tym luteina,
zeaksantyna
30 mg
6 mg
1,2 mg
witamina E 12 mg ekwiwalentu
alfa-tokoferolu
100% RWS*
witamina A 160 µg ekwiwalentu retinolu 20% RWS*

*RWS – referencyjna wartość spożycia
Preparat nie zawiera cukru i może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę.

Działanie:
Borówka czernica:

  • pomaga chronić oczy,
  • jest źródłem antyoksydantów, które wspierają oczy i pomagają utrzymać właściwe funkcje siatkówki oka,
  • stanowi naturalną ochronę przeciwko wolnym rodnikom,
  • wspiera klarowność widzenia,
  • utrzymuje oczy w zdrowiu,
  • wspiera przepływ krwi do oka.

Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.
Witamina C i witamina E pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób użycia:
1 tabletka 2 razy dziennie

Ostrzeżenia:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Producent:
Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny „FARMAPOL” Sp. z o.o.; ul. Św. Wojciech 29;
61-749 Poznań

Poznaj Klarin® Aktiv

Preparat Klarin® Aktiv to suplement diety, którego skład został dobrany tak, aby skutecznie wspomagać utrzymanie wzroku w dobrej kondycji. Niezależnie ile mamy lat, warto dbać o oczy, ponieważ wraz z upływem czasu stopniowemu pogorszeniu ulega również wzrok. Szybkość postępowania tego procesu zależy także od nas – zdrowy styl życia oraz stosowanie zbilansowanej diety na pewno spowolni zachodzące procesy degeneracyjne. Należy uświadomić sobie, co w naszej diecie i stylu życia jest korzystne, a które nawyki i przyzwyczajenia powinniśmy wyeliminować.

Zadbaj o regenerację oka z suplementem Klarin® Aktiv

Klarin® Aktiv powstał właśnie z myślą o regeneracji wzroku zmęczonego wielogodzinną pracą przed monitorem. Pamiętajmy, by przestrzegać przepisów higieny pracy, ponieważ to one pomagają nam ograniczyć czynniki szczególnie szkodliwe dla wzroku. Przerwy w pracy, odpowiednie ustawienie monitora, klawiatury, krzesła, wietrzenie pomieszczenia, a jeśli to możliwe unikanie klimatyzacji pozwolą zredukować problem zmęczonych oczu. Sztuczne światło naraża nasze oczy na dodatkowy wysiłek i przyspiesza procesy starzenia. Klarin® Aktiv to źródło witamin, luteiny, zeaksantyny oraz antyoksydantów zawartych w borówce czernicy, które wspierają oczy i pozwalają utrzymać właściwe funkcje siatkówki oka.

Jednym z najważniejszych składników preparatu Klarin® Aktiv jest sproszkowany owoc i wyciąg z owocu borówki czernicy nazywanej także czarną jagodą. Borówka czernica stanowi źródło antocyjanów, które wspierają zachowanie klarowności i ostrości widzenia, także po zmroku.

Cenny skład kapsułek Klarin® Aktiv

Borówka czernica zawarta w suplemencie Klarin® Aktiv pomaga chronić oczy, jest źródłem antyoksydantów, które wspierają oczy i pomagają utrzymać właściwe funkcje siatkówki oka, stanowi naturalną ochronę przeciwko wolnym rodnikom, wspiera klarowność widzenia i utrzymuje oczy w zdrowiu. Nie zawsze mamy dostęp do owoców czarnej jagody. Klarin® Aktiv jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy chcą regularnie uzupełnić dietę w cenne dla zdrowia oczu składniki, w tym owoc czarnej jagody.

Kolejnym ze składników, o których warto wspomnieć, mówiąc o suplemencie diety Klarin® Aktiv jest luteina. Chroni oko przed promieniowaniem ultrafioletowym, jest też swoistym filtrem szkodliwych promieni pochodzących z urządzeń elektronicznych. Wspiera funkcjonowanie plamki żółtej oraz siatkówki. Luteina wskazana jest zwłaszcza dla osób palących papierosy, narażonych na promieniowanie, pijących dużo kawy lub herbaty, a także niedostatecznie dbających o dietę.

Dlaczego warto stosować Klarin® Aktiv?

Chociaż luteinę zawierają warzywa zielone takie jak choćby brukselka czy szpinak, jak również jest ona częścią składową jajka to jakakolwiek obróbka termiczna powoduje jej zanikanie w pożywieniu. Dlatego warto stosować preparaty witaminowe, do których należy suplement diety Klarin® Aktiv – mamy tu pewność, że luteina zostanie dostarczona do organizmu.

Klarin® Aktiv to propozycja dla aktywnych i zapracowanych. Jeśli nadal chcemy żyć aktywnie i cieszyć się zdrowiem, a nasz świat ma być pełen kolorów i wyrazistości, zainwestujmy w suplement diety Klarin® Aktiv. Poza luteiną i wyciągiem z borówki czernicy preparat zawiera witaminy C, A oraz E – konieczne do zachowania sprawności narządu wzroku. Dzięki ochronie przed wolnymi rodnikami, stosując Klarin® Aktiv wesprzemy cały nasz organizm, nie tylko oczy.

Masz pytania? Pisz!