Klarin Perfekt

Dla kogo:

Przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany z borówki czernicy, luteinę, zeaksantynę oraz witaminy i minerały.

Składniki:

olej z wątroby dorsza, żelatyna wieprzowa, ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej (źródło luteiny i zeaksantyny), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), kwas L-askorbinowy, glukonian cynku, ekstrakt z owoców borówki czernicy, olej sojowy rafinowany, substancja zagęszczająca (wosk pszczeli żółty), octan DL-alfa-tokoferylu, amid kwasu nikotynowego, L-selenometionina, emulgator (lecytyna sojowa), L-glutation, glukonian manganu, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan miedzi (II), chlorowodorek tiaminy, ryboflawina,  cyjanokobalamina, nośnik (krzemian glinowo-potasowy), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza), kwas pteroilomonoglutaminowy, barwnik (koszenila).

Porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera:

Olej z wątroby dorsza,

w tym DHA

EPA

całkowite omega 3

250 mg

22,5 mg

19 mg

50 mg

witamina C

80 mg

100% RWS*

ekstrakt z owoców borówki czernicy, w tym antocyjany

50 mg

min.12,5 mg

ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej,

w tym luteina,

zeaksantyna

115 mg

20 mg

4 mg

niacyna 16 mg ekwiwalentu niacyny 100% RWS*

witamina E

12 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu

100% RWS*

cynk

10 mg

100% RWS*

L-glutation

10 mg

witamina B6

2,8 mg

200% RWS*

ryboflawina (wit. B2)

1,4 mg

100% RWS*

tiamina (wit. B1)

1,1 mg

100% RWS*

mangan

1 mg

50% RWS*

miedź

1 mg

100% RWS*

kwas foliowy

200 µg

100% RWS*

selen

55 µg

100% RWS*

witamina B12

1 µg

40% RWS*

* % RWS – procent referencyjnej wartości spożycia

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.

Działanie:

Borówka czernica pomaga chronić oczy. Wspiera klarowność widzenia. Utrzymuje oczy w zdrowiu. Wspiera przepływ krwi do oka. Jest źródłem antyoksydantów, dlatego stanowi naturalną ochronę przeciwko wolnym rodnikom. Antyoksydanty wspierają oczy i pomagają utrzymać właściwe funkcje siatkówki oka.

Witamina B2 (ryboflawina) oraz cynk pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Witaminy C, E, B2, cynk, mangan, selen i miedź pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Witamina C dodatkowo pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Sposób użycia

Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Producent

Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny „FARMAPOL” Sp. z o.o.; ul. Św. Wojciech 29;

61-749 Poznań

Klarin® Perfekt dla perfekcyjnego wzroku

Klarin® Perfekt to jeden z bardziej złożonych suplementów diety marki Klarin®. Perfekcyjnie dobrany skład – by cieszyć się wzrokiem przez długie lata.

Klarin® Perfekt to propozycja dla osób zapracowanych chcących poprawić swój komfort życia i wesprzeć narząd wzroku, dla osób, których mocną stroną nie jest zdrowe odżywianie.

Tabletki na oczy można mieć zawsze przy sobie, a troska o wzrok będzie codziennym rytuałem i dobrą inwestycją we własne zdrowie. Klarin® Perfekt zadba o oczy kompleksowo. Suplement diety posiada bogaty skład, którego składniki są odpowiedzią na potrzeby poszczególnych elementów struktury oka. W preparacie wykorzystano wyłącznie witaminy i mikroelementy o udowodnionym i najbardziej efektywnym działaniu i dobrano je w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniały dla dobra oczu i całego organizmu.

Klarin® Perfekt – zdrowie oczu zależy od Ciebie

To, że jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu dla siebie nie oznacza, iż troska o własne zdrowie jest niemożliwa. Suplementy diety takie jak Klarin® Perfekt mają ułatwić codzienną i konsekwentną pielęgnację oczu. Borówka czernica zwarta w Klarinie® Perfket jest źródłem antyoksydantów, które wspierają oczy i pomagają utrzymać właściwe funkcje siatkówki oka. Mało kto wie, iż dwudziestolatek może mieć oczy czterdziestolatka lub odwrotnie. W przypadku wzroku najwięcej zależy od nas, od konsekwentnej i codziennej troski.

Po pierwsze musimy uświadomić sobie jakie zagrożenia dla naszego wzroku niosą czynności codziennego życia. Jeśli dużo przebywamy na słońcu lub – paradoksalnie – przeciwnie: jesteśmy zamknięci w czterech ścianach ze sztucznym światłem, włączoną klimatyzacją, a przed nami jawi się wciąż ten sam widok monitora, to niestety narażamy wzrok na nadmierne zmęczenie. Dużo jednak zależy od podejścia do problemu: w pierwszym przypadku postawmy na dobre okulary przeciwsłoneczne oraz czapkę z daszkiem, w drugim zaś przestrzegajmy przepisów higieny pracy, a wzrok nie będzie tak przemęczony.

Klarin® Perfekt to niezastąpione wsparcie dla osób chcących kompleksowo zadbać o wzrok.

Borówka czernica zawarta w suplemencie diety Klarin® Perfekt pomaga chronić oczy i wspiera klarowność widzenia. Antyoksydanty z czarnej jagody wspierają wzrok i pomagają utrzymać właściwe funkcje siatkówki oka. Klarin® Perfekt wpływa pozytywnie na zmniejszenie zmęczenia oczu objawiające się między innymi zaczerwienieniem bądź dyskomfortem i pieczeniem oczu.

Suplementacja witamin i mikroelementów nie zastąpi zdrowej i zbilansowanej diety. To oczywiście fundament naszej troski o zdrowie, jednak preparaty z witaminami doskonale uzupełnią niedostatki wynikające z diety i trybu życia. Sama dieta bywa po prostu niewystarczająca. Sezonowość, mała dostępność składników, brak czasu, ulotność lub niska przyswajalność wielu składników odżywczych, niedostateczna wiedza dotycząca witamin, ich dawek w poszczególnych produktach oraz zasad korzystnego łączenia składników odżywczych: to typowe ograniczenia, z jakimi każdy z nas zmaga się na co dzień.

Klarin® Perfekt – perfekcyjnie dobrany skład

Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku może być właśnie Klarin® Perfekt. Wypełni braki, które pozostawia niedostatecznie skomponowana dieta. Witaminami, które znajdziemy w preparacie są m.in. witamina E, C oraz witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12). Znajdziemy tu też mangan, selen, cynk, niacynę i kwas foliowy. Doskonałym nośnikiem dla owych witamin i mikroelementów jest olej z wątroby dorsza, który sam w sobie stanowi bogate źródło kwasów omega 3, bardzo korzystnych dla wzroku.

Składnikami o największym znaczeniu jest jednak luteina i zeaksantyna oraz antocyjany zawarte w ekstrakcie z borówki czernicy. Luteinę i zeaksantynę pozyskano z naturalnego źródła, jakim są kwiaty aksamitki wzniesionej. Są to naturalne barwniki występujące w plamce żółtej oka, niezbędne do prawidłowego widzenia.

Masz pytania? Pisz!