Klarin Quattro

Dla kogo:

Właściwości suplementu diety Klarin® Quattro wynikają z jego składników.

4 ELEMENTY DLA WSPARCIA ZDROWIA OCZU I OSTROŚCI WIDZENIA

  1. WZMOCNIENIE naczyń włosowatych i żył oka (borówka czernica).
  2. ŹRÓDŁO luteiny i zeaksantyny, naturalnych barwników występujących w plamce żółtej i soczewce oka (aksamitka rozpierzchła).
  3. UTRZYMANIE prawidłowych funkcji siatkówki (borówka czernica, świetlik łąkowy), prawidłowego widzenia (cynk, wit.A, ryboflawina) i ostrości wzroku (aksamitka rozpierzchła).
  1. OCHRONA komórek przed stresem oksydacyjnym (cynk, ryboflawina, borówka czernica).

 

Składniki:

olej z wątroby dorsza, żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol),   ekstrakt z owoców borówki czernicy, olej sojowy rafinowany, glukonian cynku, ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej, substancja zagęszczająca (wosk pszczeli żółty), emulgator (lecytyna sojowa), ryboflawina, nośnik (krzemian glinowo-potasowy), substancja zagęszczająca (dwutlenek krzemu), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza),  palmitynian retinylu, barwnik (koszenila).

Porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera:

olej z wątroby dorsza,

w tym DHA

EPA

całkowite Omega 3

250 mg

min. 24 mg

min. 18 mg

min. 56 mg

ekstrakt z owoców borówki czernicy

w tym antocyjany

100 mg

min. 25 mg

cynk 10 mg 100% RWS*
ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej,

w tym luteina,

zeaksantyna

50 mg

10 mg

2 mg

ryboflawina (witamina B2) 1,4 mg 100% RWS*
witamina A 195 µg ekwiwalentu retinolu 24% RWS*

* RWS referencyjna wartość spożycia

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.

Działanie:

Borówka czernica jest bogatym źródłem naturalnych przeciwutleniaczy.

Wspiera żyły i naczynia włosowate w utrzymaniu ich elastyczności, przez co wpływa na poprawę mikrokrążenia w gałce ocznej. Poprawa mikrokrążenia pozwala na lepsze dotlenienie i odżywienie oka. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie oczu oraz pomaga utrzymać właściwe funkcje siatkówki. Dodatkowo stabilizuje wytwarzanie kolagenu w oku. Borówka czernica jako źródło przeciwutleniaczy stanowi naturalny system obrony przed wolnymi rodnikami. Pomaga chronić i utrzymać oczy w zdrowiu.

Cynk, witamina A oraz ryboflawina (witamina B2) pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Dodatkowo cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A.

Cynk i ryboflawina pomagają również w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Aksamitka rozpierzchła przyczynia się do poprawy ostrości wzroku. Jest źródłem luteiny i zeaksantyny, które są naturalnymi barwnikami występującymi w plamce żółtej i soczewce oka. Świetlik łąkowy utrzymuje prawidłowe funkcje wzroku i siatkówki. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób użycia:

Przeznaczony dla osób dorosłych. Zaleca się przyjmowanie od 1 do 2 kapsułek dziennie, popijając wodą.

Ostrzeżenia:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

W okresie ciąży i karmienia, decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem.

Producent:

Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny „FARMAPOL” Sp. z o.o., 61-749 Poznań,

ul. Św. Wojciech 29

Klarin® Quattro – skuteczna ochrona wzorku

Aby cieszyć się zdrowym i sprawnym wzrokiem jak najdłużej, trzeba o oczy zadbać od zewnątrz i wewnątrz. Zewnętrzna ochrona to przede wszystkim unikanie bezpośrednich promieni słońca, stosowanie czapek z daszkiem, parasoli, zwłaszcza zaś okularów przeciwsłonecznych. Ważne, by były one dobrej jakości i zapewniały rzeczywistą ochronę przed promieniowanie UVA i UVB. Od wewnątrz możemy stosować natomiast zbilansowaną i zrównoważoną dietę uzupełnianą o suplementy takie jak Klarin® Quattro. Preparat ten zawiera naturalnie występujące filtry, które niczym okulary chronią przed skutkami działania promieni słonecznych.

Nie tylko promieniowanie pochodzące od słońca wywiera zgubny wpływ na aparat wzroku. Również urządzenia elektroniczne, zwłaszcza komputery i telewizory emitują promieniowanie niekorzystne dla zdrowia oka. Z pomocą przychodzi nam Klarin® Quattro. W porcji dziennej Klarin® Quattro odnajdziemy aż 10 mg czystej luteiny. Rekomendowana porcja 2 tabletek zapewni ponadto 2 mg zeaksantyny oraz 56 mg kwasów omega 3. Są to składniki o niebagatelnym znaczeniu dla procesów regeneracyjnych oka.

Klarin® Quattro dla trwałych rezultatów regeneracji oka

Kiedy śpimy nasze oczy się regenerują. Najlepiej odpoczywają w ciemności. Jednak w ciągu dnia również powinniśmy zapewnić im odrobinę relaksu. Przepisy BHP mówią o przerwach koniecznych w pracy – tyczy się to głównie pracowników biurowych spędzających długie godziny przed monitorem. Jednak każda czynność wykonywana w sposób ciągły lub powtarzalny męczy nasze oczy. Dla własnego komfortu powinniśmy zatem zadbać o odpoczynek, choćby ten najkrótszy. Warto wtedy zamknąć na chwilę oczy lub zwrócić wzrok, o ile to możliwe, w stronę zieleni za oknem.

Klarin® Quattro to lepsza jakość życia

Każdy słyszał chyba o korzystnym wpływie, jaki witamina A wywiera na narząd wzroku. W preparacie Klarin® Quattro znajdziemy prawie 25% dziennego zapotrzebowania na tę cenną witaminę. Pomaga ona w utrzymaniu prawidłowego widzenia. W produktach spożywczych witaminę A znajdziemy między innymi w maśle, tłustych rybach, wątróbce, żółtkach jaj, morelach, marchwi. Warto dodatkowo stosować witaminę A jeśli odczuwamy pogarszającą się ostrość widzenia lub nasila się problem zmęczonego wzroku.

Skład suplementu diety Klarin® Quattro opracowany został z myślą o wyzwaniach, które stawia przed nami codzienność. Dużo pracujemy, poza pracą nadal intensywnie korzystamy z urządzeń mobilnych nie myśląc, jak wpływa to na narząd wzroku. Nie pamiętamy o zdrowym odżywianiu, będąc ciągle w biegu, nie mamy czasu na stosowanie zdrowej i zbilansowanej diety. Jeśli uważasz, że dwa ostatni zdania dotyczą równie ż Ciebie – sięgnij po Klarin® Quattro.

Masz pytania? Pisz!