Klarin Junior

Dla kogo:

Przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany z borówki czernicy oraz witaminy i minerały.

Składniki:
Substancja wiążąca (celuloza mikrokrystaliczna), sproszkowane owoce borówki czernicy, kwas L-askorbinowy, glukonian cynku, ekstrakt z owoców borówki czernicy, octan DL-alfa-tokoferylu, substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancja wypełniająca (talk), skrobia modyfikowana, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), octan retinylu, substancja glazurująca (hydroksypropyloceluloza), cholekalcyferol, chlorowodorek tiaminy, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, cyjanokobalamina, trójglicerydy średniołańcuchowe, selenian (IV) sodu.

Porcja dzienna (2 tabletki) zawiera:

Sproszkowane owoce borówki czernicy

80 mg

witamina C

30 mg

37,5% RWS*

Ekstrakt z owoców borówki czernicy, w tym antocyjany

10 mg

2,5 mg

witamina E

3 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu

25% RWS*

cynk

2 mg

20% RWS*

witamina B1 (tiamina)

0,5 mg

45,5% RWS*

witamina B2 (ryboflawina)

0,5 mg

35,7% RWS*

witamina B6

0,5 mg

35,7% RWS*

witamina A

217,5 µg ekwiwalentu retinolu

27,2% RWS*

selen

9 µg

16,4% RWS*

witamina D3

2,5 µg

50% RWS*

witamina B12

0,5 µg

20% RWS*

* RWS – referencyjna wartość spożycia

Działanie:
Borówka czernica:

  • pomaga chronić oczy,

  • jest źródłem antyoksydantów, które wspierają oczy i pomagają utrzymać właściwe funkcje siatkówki oka,

  • stanowi naturalną ochronę przeciwko wolnym rodnikom,

  • wspiera klarowność widzenia,

  • utrzymuje oczy w zdrowiu,

  • wspiera przepływ krwi do oka.

Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Witamina C i witamina E pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Sposób użycia:
1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Producent:
Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny „FARMAPOL” Sp. z o.o.;

ul. Św. Wojciech 29; 61-749 Poznań

Klarin® Junior to suplement diety dla dzieci powyżej 6 roku życia

Troska o oczy dziecka jest bardzo ważna. Chcemy, by weszło ono w dorosłość zdrowe i z prawidłowymi nawykami. Podstawą ochrony oczu dziecka jest stosowanie okularów przeciwsłonecznych. Promieniowanie ultrafioletowe to jeden z najbardziej szkodliwych czynników, na które narażony jest wzrok. Chrońmy dzieci za pomocą parasoli, daszków i czapek, ale też od najmłodszych lat przyzwyczajajmy je do noszenia okularów przeciwsłonecznych. Niestety różnego typu osłony tylko częściowo chronią oko przed promieniami UVA i UVB.

Istotne jest przy tym, by zaopatrzyć się w certyfikowane, dobrej jakości okulary, ponieważ te przypadkowe nie tylko nie zabezpieczą wzroku przed słońcem, ale wręcz przyniosą odwrotny skutek. Dziecko będzie bowiem chętniej spoglądać w stronę słońca przez zaciemnione szkła, gdy tymczasem okulary nie zapewnią skutecznej ochrony UV.

Tabletki na oczy dla dzieci

Tabletki na oczy dla dzieci Klarin® Junior przeznaczone są dla dzieci już od 6 roku życia jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany z borówki czernicy oraz witaminy i minerały.

Zawarte w Klarinie® Junior witaminy B2 i A oraz cynk pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Natomiast owoce borówki czernicy znanej od dawna ze swoich prozdrowotnych właściwości pomagają chronić oczy, są źródłem antyoksydantów, które wspierają oczy i pomagają utrzymać właściwe funkcje siatkówki oka, stanowią naturalną ochronę przeciwko wolnym rodnikom, wspierają klarowność widzenia, utrzymują oczy w zdrowiu i wspiera przepływ krwi do oka.

Klarin® Juniro zawiera również witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Masz pytania? Pisz!